Новини публікуються мовою оригіналу

Представники порталу «Є-дата» на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» висловили прохання до користувачів порталу:

1.  Портал працює в тестовому режимі. Маємо час на доопрацювання недоліків та внесення всієї інформації за 3 та 4 квартали до 31.01.2016 р.

class="blue_title"2. Відповідальність за технічну роботу порталу несе розробник. Ми цілком розуміємо свою відповідальність і запевняємо вас, що штрафних санкцій до вас застосовано не буде. Це погоджена позиція. Звісно, закон вище кожного розпорядження, але цим документом визнано, що розробник порталу визначає форми, умови оприлюднення та несе відповідальність.

3. Строки. Ми маємо час у спокійному режимі реєструвати кабінети, уносити інформацію, доопрацьовувати зауваження. Є регіони, у яких немає Інтернету, звітність на паперових носіях; є організації, які не встигли отримати ключі ДФС; існує пропускна можливість каналів і системні проблеми порталу. Унесення змін до закону підготовлені, але їх неможливо провести оперативно. Із дня відкриття порталу ми наголошуємо що «Портал працює у тестовому режимі». Зважаючи на вказані фактори, штрафні санкції жодним чином не можуть бути застосовані до розпорядників, одержувачів і цільових державних фондів.

4. Альтернативні ключі. Нині триває тестування АЦСК Україна. Будь ласка, не заходьте на портал із ключами, які ще не протестовані. Ви збільшуєте навантаження. Так, ми маємо план і робимо все можливе, щоб інші ключі дозволяли реєструвати кабінети. Сьогодні в нас строк закінчення тестування. Наразі працюють лише ключі ДФС. Ми дамо окреме повідомлення про час, із якого можливо буде використовувати сьогодні ключі ЦСК Україна.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»