Новини публікуються мовою оригіналу

Уряд постановою від 28.10.2015 р. № 865 затвердив Порядок оплати робіт і послуг з проведення оцінки відповідності законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки вимогам технічних регламентів, повірки зазначених засобів, що перебувають в експлуатації, та визначення вартості таких робіт і послуг (даліПорядок).

Зокрема документом передбачено, що оплата відповідних робіт і послуг має здійснюватися на підставі договору та рахунка на оплату шляхом:

1) перерахування замовником коштів через установу банку чи відділення поштового зв’язку;

2) унесення готівки в касу.

Вартість робіт і послуг визначатиметься без урахування ПДВ. Зазначена вартість розраховуватиметься підприємством-виконавцем на підставі норм часу на їх виконання та вартості розрахункової калькуляційної одиниці часу — одного людино-дня (людино-години) за формулою, наведеною в Порядку.

Перегляд вартості розрахункової калькуляційної одиниці часу здійснюватиметься не частіше ніж раз на рік, як правило, до 1 жовтня, але не пізніше 1 грудня поточного року.

Відповідальними за обґрунтованість визначення вартості робіт і послуг визнано керівників підприємств-виконавців.

Порядок набере чинності одночасно із Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 05.06.2014 р. № 1314-VII.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»