Новини публікуються мовою оригіналу

Підписаний Договір між Міністерством охорони здоров’я України та Програмою Розвитку ООН в Україні, який дає можливість закупити лікарські засоби та вироби медичного призначення через відкритий та прозорий механізм міжнародних закупівель вже у 2015 році. Цей Договір є частиною спільних зусиль допомоги Системи ООН Уряду України у питаннях закупівель для національних програм у галузі охорони здоров’я, першим етапом якого стало підписання Меморандуму між ЮНІСЕФ та МОЗ.

МОЗ підписало контракт з ПРООН на закупівлю лікарських засобів на суму 620 млн. грн.

На виконання Договору ПРООН планує закупити лікарські засоби та інші вироби медичного призначення для лікування і діагностики туберкульозу, діагностики ВІЛ-інфекції, лікування дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда, лікування дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит В і С, лікування вірусного гепатиту В і С та лікування дітей, хворих на орфанні захворювання.

Усього на міжнародні закупівлі заплановано винести 12 національних програм на загальну суму понад 2 млрд. грн. У рамках підписаного Меморандуму з ЮНІСЕФ заплановано закупівлю вакцин та антиретровірусних препаратів на суму 827 млн. грн. Також заплановано, що закупівля онкологічних та онкогематологічних препаратів, а також хіміопрепаратів, радіологічних препаратів та препаратів супроводу онкологічних хворих буде здійснюватися через Crown Agents, договір з яким, на суму 750 млн. грн., знаходиться на останній стадії погодження. 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»