Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС укотре наголошує: різниця між розміром мінімальної зарплати та фактично нарахованої за звітний місяць не може бути розглянута як дохід фізособи (працівника), оскільки така різниця не є виплатою за виконану роботу.

При цьому зазначена різниця є базою для нарахування ЄСВ, проте не є базою для утримання ЄСВ (утримання здійснюється з фактично нарахованої заробітної плати).

Якщо хоча б по одній застрахованій особі здійснюється донарахування сум ЄСВ до розміру мінімальної зарплати (виключенням є донарахування до мінімальної бази нарахування при розрахунку лікарняних, відпускних і допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами), понижуючий коефіцієнт страхувальником не застосовується взагалі.

Для того щоб застосувати такий коефіцієнт, страхувальник повинен здійснити нарахування зарплати (доходу) не менше законодавчо встановленого мінімального розміру.

До страхового стажу зараховуються періоди (строки), протягом яких особа підлягає загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.        Тобто тільки при нарахуванні страхувальником зарплати (доходу) не менше мінімальної та, відповідно, сплаті ЄСВ у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, застрахованій особі страховий стаж зараховується в повному обсязі.

Відповідні висновки наведені в листі ДФС від 23.10.2015 р. № 22347/6/99-99-17-03-03-15.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»