Новини публікуються мовою оригіналу

Для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше, ніж 11 місяців, а також осіб, звільнених із військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період із моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану (настання воєнного часу) або оголошення рішення про демобілізацію, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється 6 місяців. Строк проходження військової служби для таких військовослужбовців може бути продовжено за новими контрактами на 6 місяців.

У разі закінчення особливого періоду чи оголошення рішення про демобілізацію дія таких контрактів припиняється достроково.

Відповідні норми передбачає Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо уточнення строків військової служби за контрактом» від 06.10.2015 р. № 711-VIII.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»