Новини публікуються мовою оригіналу

Мінісоцполітики планує перевести оформлення субсидій та інших видів соціальних допомог в електронну форму. Про це повідомив міністр Павло Розенко.

Він презентував електронну систему, покликану спростити для громадян насамперед  призначення житлових субсидій.

Спрощення процедури призначення субсидій відбуватиметься шляхом автоматизованої підготовки й первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному чи паперовому вигляді.

Електронна адреса, за якою можна попередньо оформити й подати документ: https://subsidii.mlsp.gov.ua.

«Для попередньої реєстрації документів в електронному вигляді достатньо підтвердити адресу своєї електронної пошти», — поінформував міністр.

Підготовка документів до подання в паперовому вигляді надає заявнику змогу коректно заповнити, зберегти заяву й декларацію для подальшого особистого звернення до місцевого органу соціального захисту населення.

Полегшити заповнення документів на субсидію покликані підказки, які заявник отримає від електронної системи. А в разі якщо громадянин припуститься помилки, система поінформує його про необхідність її виправити.

Планується, що пілотний проект із попередньої реєстрації звернень по субсидії буде реалізовано в Києві й Вінниці, після чого дію системи буде поширено на всю країну.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»