Новини публікуються мовою оригіналу

У зв’язку із проведенням чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, всі територіальні підрозділи міграційної служби у жовтні працюватимуть додаткові дні.

Зокрема 24 та 25 жовтня (субота та неділя) громадяни зможуть звернутися до районного підрозділу міграційної служби за місцем проживання з питань оформлення та видачі паспортів громадянина України, тимчасових посвідчень громадянина України, а також вклеювання фотокарток до паспортів громадянина України по досягненню відповідного віку.

Напередодні виборів громадянам слід уважно перевірити свій основний документ – паспорт громадянина України. Зокрема необхідно переконатися, що документ у доброму стані, здійснена вклейка фото при досягненні 25-ти, 45-ти річного віку, змінено паспорт у зв'язку зі зміною прізвища, проставлене місце реєстрації тощо. Якщо паспорт втрачений або зіпсований, необхідно терміново звернутися до територіального підрозділу міграційної служби за місцем проживання для поновлення документів. Особам, які нещодавно прийняті до громадянства України рекомендовано не зволікати з отриманням тимчасового посвідчення громадянина України. 

Державна міграційна служба також радить громадянам заздалегідь перевірити наявність свого прізвища у списках виборців у дільничній виборчій комісії для уникнення ускладнень із реалізацією виборчого права.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»