Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в листі від 27.02.2015 р. № 78/13/116-15 пояснює норми обслуговування прибиральниками службових приміщень і визначення навантаження на них.

Якщо за зміну прибирання здійснюється більш ніж раз, то норма обслуговування та норма часу обслуговування перераховуються. Перерахунок виконується множенням норми обслуговування на відповідний поправочний коефіцієнт або діленням на нього норми часу обслуговування.

У Типових нормах обслуговування для прибиральників виробничих приміщень промислових підприємств містяться поправочні коефіцієнти для перерахування норм для різної повторюваності прибирання для приміщень, які не мають відходів, що наведені в таблиці.

Якщо прибирання приміщення за зміну проводиться більш ніж раз, причому повторне прибирання виконується із меншими витратами часу, оскільки вміщує неповний зміст робіт, то повторюваність прибирання виражається дробовою величиною норми обслуговування.

Норма обслуговування для прибиральника службових приміщень відповідає 8-годинному робочому дню.

Роботодавець при розробленні робочої інструкції прибиральника службових приміщень ураховує специфіку прибирання відповідного закладу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»