Держпідприємництва звернулася до НБУ з пропозицією внести зміни до технології «НСМЕП. Супутні проекти. Технологія зберігання і збору даних РРО для ДПС. Програма та методи перевірки реєстраторів розрахункових операцій з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованих модемів на відповідність вимогам, що затверджені наказом Мінфіну від 08.10.2012 р. № 1057, та специфікаціям Національного банку України» з метою приведення її норм у відповідність до чинного законодавства. Адже система підходів, на яких побудована Технологія НБУ, виключає можливість перевірки РРО з модемами, відмінними від GSM/GPRS.

Водночас наказом Мінфіну від 08.10.2012 р. № 1057 до каналів передачі інформації віднесено GSM/GPRS та/або інші дротові чи бездротові канали (що використовуються модемом для передачі інформації до сервера обробки інформації).

Виходить, що НБУ надає перевагу виробникам РРО та електронним контрольно-касовим реєстраторам (ЕККР) з вбудованим GSM/GPRS модемом, вводячи штучні обмеження для суб’єктів господарювання, що виробляють РРО з модемами, відмінними від GSM/GPRS.

За інформацією офіційного веб-сайту
Держпідприємництва

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»