Новини публікуються мовою оригіналу

МВС і виробник бланкової продукції ДП «Поліграфкомбінат «Україна» раніше домовилися про забезпечення Центрів ДАІ бланками у щотижневому режимі. Остання партія бланків надійшла упродовж 8-9 жовтня 2015 року. Її обсяг склав майже 26 тисяч посвідчень водія та понад 26,2 тисяч бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

У той же час з'явилася інформація, що керівники окремих Центрів створюють штучний дефіцит бланків, навіть з огляду на наявність залишків продукції. Така ситуація не лише збільшує напругу в суспільстві, але й створює передумови для корупції.

У зв'язку з цим МВС запровадило моніторинг забезпеченості Центрів бланковою продукцією. Крім того, у відомстві триває перевірка за фактом створення штучного дефіциту бланків. За результатами цієї перевірки посадовців, винних у створенні дефіциту бланків, притягують до відповідальності. Крім того, будуть прийняті рішення щодо оптимізації кількості таких Центрів.

З початку 2015 року Центрами ДДАІ по наданню послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, було видано більше 733 тисяч бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів на загальну суму 127 млн. 979 тис. грн. та понад 541 тисячу бланків посвідчень водія на загальну суму 90 млн. 382 тис. грн.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»