На сайті Міністерства внутрішніх справ України анонсовано тестову електронну геоінформаційну систему «Дільничні інспектори міліції» (ГІС «ДІМ»).

Вона містить відомості про розташування на території держави дільничних пунктів міліції, дільничних інспекторів міліції та їх фото й контактні дані. Крім того, за допомогою цієї системи дільничному інспектору міліції можна буде написати повідомлення.

Головне призначення цієї системи — взаємообмін інформацією між міліцією та населенням. Зокрема вона дає змогу інформувати громадян про стан правопорядку, порядок звернення до ОВС за допомогою в установленні безвісти зниклих осіб, а також отримувати повідомлення від громадян.

Наразі в систему можна зайти з першого разу, якщо вам дуже пощастить. «Познайомитися» можна лише з дільничним із Черкаської області. Інші області в сервісі не додані. Повідомлення ж відображаються з усієї країни, але ознайомитися з ними не так-то й легко. Адже наразі найімовірнішим результатом будь-яких дій із системою буде сторінка з повідомленням про помилку.

За матеріалами УЗГ МВС України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»