Новини публікуються мовою оригіналу

ДПІ в Подільському районі Головного управління ДФС у м. Києві нагадує платникам податків: пп. 119.2 ст. 119 ПКУ за неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не в повному обсязі, із недостовірними відомостями чи з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги), якщо такі недостовірні відомості чи помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Ті самі дії, учинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.

Передбачені цим пунктом штрафи не застосовуються у випадках, коли недостовірні відомості чи помилки в податковій звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги), виникли у зв’язку з виконанням податковим агентом вимог п. 169.4 ст. 169 ПКУ й були виправлені відповідно до вимог ст. 50 ПКУ.

У разі застосування контролюючими органами до платника податків штрафних санкцій за вчинення податкового правопорушення такому платнику податків надсилаються (вручаються) податкові повідомлення-рішення (п. 116.1 ст. 116 ПКУ).

ДПІ в Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»