Новини публікуються мовою оригіналу

5 жовтня Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру й Державне агентство з питань електронного урядування презентували нові електронні послуги у земельній сфері (повідомляє Урядовий портал).

Відкрито інформацію про власників і користувачів земельних ділянок по всій території України.

Електронна послуга доступна через Публічну кадастрову карту. Обов’язковою умовою отримання доступу до інформації є  електронна ідентифікація заявника (фізичної чи юридичної особи) — із використанням електронного цифрового підпису чи альтернативної схеми ідентифікації BankID (ідентифікація через банківську картку). Інформаційна система автоматично опрацьовує запит і надає відомості про права власності на землю та дату їх набуття. Інформація надається на безоплатній основі.

Також, запроваджено електронну послугу онлайн-замовлення витягу про нормативно-грошову оцінку землі. Це одна з найзапитуваніших адміністративних послуг, які надає землевпорядна служба. Відомості про нормативно-грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок і прав на них.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»