Новини публікуються мовою оригіналу

Міжрегіональне головне управління ДФС — СДПІ з ОВП у м. Одеса в листі від 11.09.2015 р. № 1026/10/28-08-42/7 нагадало деякі особливості порядку заповнення Звіту з ЄСВ.

1. Для працівників у зв’язку з відпусткою без збереження зарплати, перебуванням повний місяць на лікарняному, який буде оплачено в наступному місяці, або відсутністю доходу, оскільки відпускні були нараховані в попередньому місяці, у таблиці 6 Звіту з ЄСВ зазначається тільки кількість днів. До показника «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати» таблиці 1 Звіту з ЄСВ такі особи не включаються. Це стосується й мобілізованих працівників.

2. Кількість працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, не включається до середньомісячної кількості застрахованих осіб із метою застосування понижуючого коефіцієнта.

3. Виправити помилки, допущені в звіті, а саме в таблицях 1–4 Звіту з ЄСВ, що не стосуються грошових показників (загальні реквізити), страхувальник може шляхом зазначення правильних показників у Звіті за будь-який наступний звітний період.

4. Оскільки обчислення ЄСВ здійснюється щомісяця на підставі бухгалтерських й інших документів, законодавством не передбачений перерахунок ЄСВ за минулий період із метою застосування понижуючого коефіцієнта.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»