На засіданні Уряду 11 вересня 2013 року вкотре обговорювали питання можливості та етапності підвищення зарплати для працівників органів державного управління та місцевого самоврядування. Про це повідомляє Федерація професійних спілок України.

Так, під час запровадження підвищення посадового окладу працівників органів державного управління в розмірі, кратному 1,2 від встановленої мінімальної зарплати, в бюджеті наступного року потрібно передбачити за різними розрахунками від 4 до 8 млрд грн.

Нагадаємо: з 1 січня 2014 року має запрацювати оновлений Закон України «Про державну службу» від 17.11.2011 р. № 4050-VI. Згідно з його положеннями, мінімальний розмір посадового окладу на посаді державної служби встановлюється на рівні не менше ніж два розміри мінімальної заробітної плати.

Однак наразі в урядових колах обговорюється та вважається найбільш прийнятним для видаткової частини Держбюджету-2014 варіант підвищити зарплати держслужбовцям лише на 20%, тобто у кратності 1,2 замість 2-ох кратного.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»