Новини публікуються мовою оригіналу

Транспортування фальсифікованих тютюнових виробів із тимчасово непідконтрольних територій наразі набуло чималих масштабів і цей факт не міг пройти повз увагу фіскальної служби.

На лінії розмежування в секторі «С» зони проведення АТО оперативниками відділу швидкого реагування спецпідрозділу «Фантом» спільно зі зведеною мобільною групою в складі співробітників СБУ та прикордонників було проведено комплекс оперативних заходів і ліквідовано канал постачання із тимчасово окупованих територій партії підробних цигарок.

Як з’ясувалося, фальсифікат виготовляється на одній із тютюнових фабрик, розташованій на непідконтрольній території. Не маючи виходів на ринки збуту, підприємство стало виготовляти свою продукцію під виглядом відомих українських і світових виробників.

Аби відслідкувати чергову партію нелегального товару, очільником підрозділу швидкого реагування було ініційовано спецоперацію із залученням зведеної мобільної групи. Силовикам вдалося відстежити та затримати фуру з цигарками поблизу селища Новолуганське Донецької області. Транспортував фальсифікат житель Донецької області, який перетнув лінію розмежування поза межами офіційного пункту пропуску. У вантажівці під пакунками скловати було виявлено цигарки «Прима», «Прилуки», «Мальборо» та марки акцизного податку з ознаками підробки.

Водій мав при собі два пакети документів-прикриття:

  • перший — оформлений від київського підприємства з ознаками фіктивності, яке вже понад два роки не звітує про діяльність;
  • другий — для так званих ДНРників.

Наразі вилучено 135000 пачок цигарок загальною вартістю понад 2 млн грн. Наші бійці неухильно стоять на захисті економічних кордонів держави.

Головне управління ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»