Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в листі від 26.06.2015 р. № 7748/0-14-16/16 пояснило деякі нюанси виплати грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків педагогічним працівникам.

Надання щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків у розмірі до одного посадового окладу передбачено для педагогічних працівників ст. 57 Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 р. № 1060-XII.

Згідно із Постановою КМУ «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених статтею 68 Закону України «Про Державний бюджет України на 2000 рік» від 05.06.2000 р. № 898 (далі — Постанова), щорічна грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків надається відповідно до положення, яке затверджується керівником навчального закладу за погодженням із профспілковим комітетом. Зазначене положення, як вважають у Мінсоцполітики, має містити, окрім показників і умов надання грошової винагороди, перелік можливих упущень, порушень, за які працівники позбавляються грошової винагороди, а також визначати коло працівників, на яких поширюється чинність такої виплати. У разі відсутності в положенні таких норм доцільно внести відповідні зміни до нього.

Водночас, відповідно до Постанови, розмір щорічної грошової винагороди не може перевищувати одного посадового окладу (ставки зарплати) з урахуванням підвищень.

Спеціалісти Мінсоцполітики наголошують: виплата грошової винагороди пропорційно відпрацьованому часу або двічі на рік може бути доцільною за умови, якщо це передбачено положенням навчального закладу системи освіти.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»