Новини публікуються мовою оригіналу

Працівникам структурних підрозділів із питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад, які виконують функції з надання різних видів соціальної допомоги, можуть установлювати щомісячну надбавку за особливий характер роботи в розмірі 50% посадового окладу (далі — надбавка).

Перелік працівників, яким установлюється надбавка, визначає керівник структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Органам місцевого самоврядування рекомендовано передбачити необхідні кошти структурним підрозділам із питань соціального захисту населення для виплати надбавки.

Це передбачає постанова КМУ «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення  місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад» від 16.09.2015 р. № 732.

Постанова набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» від 17.09.2015 р. № 704-VІІІ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»