Для суб'єктів господарювання, які хочуть узяти на себе зобов'язання щодо утилізації транспортних засобів власного виробництва Мінпромполітики затвердило форму заяви про внесення їх до відповідного реєстру. 

Нагадаємо, до заяви, що подається до Мінпромполітики України, також необхідно додати:

  • виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців;
  • план (стратегію) щодо координації дій і технічних заходів, які здійснюються під час демонтажу, дроблення та інших аналогічних процесів, перероблення та відновлення матеріалів для повторного їх використання, що розробляються суб'єктами господарювання, які здійснюють утилізацію транспортних засобів;
  • документи, що підтверджують наявність у заявника виробничих потужностей, необхідних для виробництва транспортних засобів;
  • документи, що підтверджують наявність і кількість пунктів прийому та пунктів розбирання транспортних засобів;
  • відомості про прогнозні обсяги виробництва (виготовлення) транспортних засобів, призначених для продажу на внутрішньому ринку України, з розподілом за моделями на наступні три роки.

 

Наказ Мінпромполітики України «Про затвердження форми заяви про внесення суб’єктів господарювання до реєстру підприємств, що виробляють (виготовляють) транспортні засоби та взяли на себе зобов’язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва» від 29.08.2013 р. № 4.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Готується до опублікування 17.09.2013 р. у «Офіційному віснику України» № 69

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»