Громадські обговорення нової редакції Закону України «Про автомобільний транспорт» наближаються до завершення — на сьогодні узгоджено практично всі норми щодо регулювання галузі, прописані в проекті. Про це повідомив Директор департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури України Дмитро Петухов.

Головні нововведення стосуватимуться принципів допуску до ринку перевезень персоналу, що надає послуги на автотранспорті, контролю регулярних перевезень і системи управління безпеки перевезень. До того ж, за словами Дмитра Петухова, у законопроекті враховані пропозиції Всеукраїнської асоціації автоперевізників щодо компенсації збитків від перевезень пільгових категорій пасажирів, проведення єдиної тарифної політики, взаємовідносин між перевізниками та автостанціями.

Стосовно норм щодо застосування пасків безпеки, тахографів та обмеження швидкості, а також штрафів за їх невиконання — вони не змінюватимуться.  Про це заявив начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури України Володимир Балін.

 

За інформацією Урядового порталу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»