Новини публікуються мовою оригіналу

Судді Київського апеляційного адмінсуду ухвалою від 11.08.2015 р. у справі № 739/716/15-а установили: дія Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, затвердженого постановою КМУ від 04.03.2015 р. № 105 (даліПостанова № 105), поширюється в т. ч. і на фізосіб-підприємців. Останні теж зобов’язані виплачувати працівникам, що перебувають із ними в трудових відносинах, середній заробіток за період їх перебування на військовій службі за призовом під час мобілізації, на особливий період, і мають право на отримання компенсації цих виплат із держбюджету.

Положення ст. 119 КЗпП, якими встановлено гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків, не містять жодних застережень щодо непоширення цих гарантій на працівників, які трудяться у ФОП за трудовими договорами. Тож і на мобілізованих працівників ФОП поширюються гарантії, передбачені ч. 3 ст. 119 КЗпП, — щодо компенсації з бюджету середнього заробітку.

Постанова № 105 — підзаконний нормативно-правовий акт, прийнятий на основі й на виконання приписів ст. 119 КЗпП. Тому її зміст не може суперечити змісту КЗпП, що має вищу юридичну силу, зокрема й щодо дії за колом осіб, на яких він поширюється. Та й у самій постанові немає застережень про її непоширення на ФОП й осіб, які перебувають із ними в трудових відносинах.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»