Новини публікуються мовою оригіналу

ДПІ Голосіївського району повідомляє: набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15.06.2015 р. № 552 «Про затвердження порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами».

Таким чином, із 30 серпня взяття на облік осіб, які здійснюють операції з товарами, проводиться одноразово у відповідному підрозділі будь-якої митниці за зверненням таких осіб (у тому числі онлайн) або при першому здійсненні такими особами операцій із товарами. Водночас утратив чинність наказ Міністерства фінансів України від 30.05.2015 р. № 634.

Форму заяви (№ 1-ЗЕД) про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами, скорочено з трьох сторінок до однієї. При цьому виключено норму щодо надання копій реєстраційних і статутних документів. Відмінено картку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами. Запроваджено витяг із реєстру осіб, що здійснюють операції з товарами, який видається чи надсилається поштою та також може бути направлений на електронну адресу.

Водночас установлено, що дійсні на дату набрання чинності Наказом № 552 картки обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, застосовуються як витяги із реєстру осіб, що здійснюють операції з товарами, до внесення змін до такого реєстру щодо відомостей, які зазначені в картці обліку осіб або отримання витягу із реєстру.

ДПІ в Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»