Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, визначила організацію, яка здійснюватиме централізоване технічне адміністрування персональних номерів і перенесених абонентських номерів — консорціум «Український центр підтримки номерів і адрес».

Ця організація зобов’язана створити та до 20.10.2013 р. ввести в експлуатацію централізовану базу даних. Крім того, вона повинна запровадити спільно з операторами телекомунікацій надання послуги перенесення абонентського номера та користування персональним номером на мережах мобільного зв’язку з 20.12.2013 р.,  а на мережах фіксованого місцевого телефонного зв’язку — з 01.01.2015 р. за наявності в операторів телекомунікацій відповідної технічної можливості та за умови придатності телекомунікаційних мереж операторів телекомунікацій для взаємодії з централізованою базою даних, а з 01.01.2025 р. — в обов’язковому порядку.

За інформацією офіційного веб-сайту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»