Новини публікуються мовою оригіналу

15 вересня 2015 р. Мінфін презентував офіційний веб-портал публічних фінансів України: http://e-data.gov.ua/.

Веб-портал забезпечує вільний доступ користувачів до інформації про використання публічних коштів, можливість анонімного перегляду, копіювання та роздрукування інформації, що оприлюднена на веб-порталі.

Інформація про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку оприлюднюється у режимі реального часу та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення.

Не підлягає оприлюдненню на веб-порталі інформація про трансакції, пов’язані з видатками, які проводяться під грифом “цілком таємно”, “таємно”, “для службового користування”, та трансакції утворених відповідно до закону військових формувань, правоохоронних органів щодо забезпечення обороноздатності країни в особливий період або під час проведення антитерористичної операції. Визначення таких трансакцій здійснюється відповідним розпорядником бюджетних коштів.

Роз’яснення щодо суті платіжних трансакцій, розміщені на веб-порталі, надаються власниками рахунків (розпорядниками, одержувачами бюджетних коштів та іншими клієнтами).

Офіційний портал публічних фінансів України впроваджено на виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»  від 11.02.2015  № 183-VII та Постанови КМУ від «Про затвердження Порядку оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку» 14.09.2015 № 676.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»