Новини публікуються мовою оригіналу

МОЗ планує проведення трьох раундів імунізації в національному масштабі з використанням оральної полівакцини (ОПВ) для всіх дітей молодше 6 років, незалежно від того, чи були вони імунізовані від поліомієліту до цього. У третьому раунді планується імунізувати дітей до 10 років.

Перший раунд проводитиметься поетапно: із Закарпатської області й прилеглих до неї Львівської, Івано-Франківської областей, і протягом 2 тижнів має бути охоплено всю Україну. Імунізація має бути спрямована на покриття 95% дітей.

Усі регіональні управління охорони здоров’я отримають вакцину й затверджений план екстреної імунізації з роз’ясненнями, аби мати засоби та повну інформацію для проведення необхідних заходів у боротьбі з поліомієлітом в Україні.

У відомстві наголошують: ОПВ-вакцина, яку Україна отримала як гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ за кошти канадського уряду та яка буде розвезена в регіони для проведення масштабної національної імунізації, є якісною та безпечною. Це підтверджують офіційні висновки, надані Всесвітньою організацією охорони здоров'я та Департаментом із питань фармацевтики компанії-виробника Санофі Пастер. Зокрема, там ідеться, що згідно з рекомендаціями ВООЗ, ОПВ-вакцина може бути розморожена під час транспортування до +2°C — +8°C, а далі знову заморожена до -20°C, і кількість розморожень і заморожень вакцини не впливає на її безпечність і якість.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»