Новини публікуються мовою оригіналу

Для створення сприятливих умов здійснення підприємницької діяльності функціонує антикорупційний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії чи бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, а також про можливі корупційні дії з їхнього боку.

Про результати розгляду інформації клієнти повідомляються в режимі «Call-back» (працівник сервісу повідомляє про результати розгляду) невідкладно чи протягом 1–3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, загальний строк її опрацювання не перевищує 15 днів.

Ефективний сервіс «Пульс» — канал комунікації з громадянами, який дозволить остаточно подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами.

Цей сервіс створено з метою забезпечення оперативного реагування на повідомлення громадян про неправомірні дії чи бездіяльність працівників органів ДФС, а також про можливі корупційні дії.

Усі звернення розглядаються якісно та своєчасно, кожному заявнику особисто надається відповідь згідно із чинним законодавством.

Звернутися на «Пульс» можна за номером телефону: (044) 284-00-07.

 ДПІ в Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»