Новини публікуються мовою оригіналу

Казначейство починає із 15.09.2015 р. оприлюднювати на єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформацію про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку, у тому числі за операціями на реєстраційних, спеціальних реєстраційних й інших рахунках розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів. Про це інформує сайт Казначейства.

Оприлюдненню на веб-порталі не підлягає інформація про трансакції, пов’язані з видатками, які проводяться з грифом «цілком таємно», «таємно», «для службового користування», та трансакції утворених відповідно до закону військових формувань, правоохоронних органів щодо забезпечення обороноздатності країни в особливий період або під час проведення антитерористичної операції.

Із метою виконання зазначеної норми Казначейством забезпечено доопрацювання програмного продукту.

Оскільки відповідальність за визначення трансакцій, які не підлягають оприлюдненню на веб-порталі, здійснюється відповідним розпорядником (одержувачем) бюджетних коштів, при оформленні реєстру бюджетних фінансових зобов’язань необхідно проставляти ознаку про намір здійснити таку трансакцію.

Так, Казначейством унесені зміни в структуру файлу імпорту Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів і вносяться відповідні зміни до програмного комплексу «Фіндокументи». Інформація щодо зазначених змін і модифікована версія програмного комплексу «Фіндокументи» будуть опубліковані на веб-порталі Казначейства в розділі «Програмне забезпечення/Програмний комплекс «Фіндокументи» (кошториси, помісячні плани асигнувань, розподіли, розпорядження, реєстри юридичних та фінансових зобов'язання, платіжні доручення)/Структура файлів імпорту» до 11.09.2015 р.

Ураховуючи зазначене вище, Казначейство рекомендує поінформувати розробників відповідного програмного забезпечення, яке використовується в бюджетній установі для формування Реєстру бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, щодо внесених змін.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»