Новини публікуються мовою оригіналу

Кабмін затвердив постанову «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи» від 26.08.2015 р. № 665.

Документ передбачає зміну вартісних критеріїв стосовно затвердження проектів будівництва, що реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ й організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (окрім випадків, передбачених законодавчими актами).

Зокрема, Кабмін повинен затверджувати проекти будівництва щодо об'єктів загальною кошторисною вартістю 400 млн грн і більше (раніше було 100 млн грн).

Центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації та інші органи державної влади — щодо об'єктів загальною кошторисною вартістю від 120 до 400 млн грн (раніше — 30–100 млн грн).

Державні підприємства, установи та організації, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад — щодо об'єктів загальною кошторисною вартістю до 120 млн грн (раніше 30 млн. грн.).

Крім того, затвердження проектів будівництва, що реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ й організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії (окрім випадків, передбачених законодавчими актами), здійснюється не пізніше ніж у тримісячний строк від дати надіслання звіту замовнику будівництва за результатами проведення експертизи у випадках, передбачених законодавством.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»