Новини публікуються мовою оригіналу

Чому підвищення рівня професійних навиків і визнання кваліфікації є життєво необхідними сьогодні кожному бухгалтерові?

Напевно, вам знайома ситуація:

Коли керівник ставить завдання, що виходить за рамки «звести дебет із кредитом», коли на вас звалюються питання відділу кадрів, управління, керівництва.

Ситуація

Часті зміни нормативних актів, суперечність деяких документів, що видаються різними відомствами, і відповідальність перед державою спричиняють розвиток боязні відповідальності та страх новизни.

У разі наявності у бухгалтера в підлеглості співробітників на нього покладається додаткова відповідальність за якість роботи, що виконується ними, а, скоріше за все, за вірогідність допущення помилки персоналом бухгалтерії, тому що в результаті за всі помилки відповідати буде не персонал, що їх допустив, а головний бухгалтер.

У більшості випадків на багатьох підприємствах бухгалтерові доводиться приймати ризиковані рішення. Ризик, пов'язаний із проведенням цих рішень у життя, великий, і звідси народжується страх – частий супутник життя бухгалтера.

Із цього випливає, що бухгалтер провадить свою діяльність в умовах агресивного середовища, яке вимагає від нього постійно перебувати в тонусі і підтримувати свій розум у працездатному стані цілодобово.

Висновок, який напрошується сам собою, полягає в тому, що сьогодні до бухгалтерів пред'являються нові вимоги. Хочеш – не хочеш, але ви або будете дотримуватися тенденцій, або опинитеся на узбіччі професійного шляху.

Кожний керівник, кожна компанія потребують висококваліфікованих фахівців, які вміють оперувати даними, що постійно змінюються, і швидко приймати точні та зважені рішення.

Сьогодні керівник ставить перед бухгалтером такі завдання, які можуть на перших порах викликати розгубленість.

АЛЕ!

Якщо ви перебуваєте у безперервному процесі навчання, то для вас будь-які проблеми, що виникають, – це можливість проявити свій інтелект, знайшовши точне рішення!

Причина

І ми плавно підійшли до причини ситуації на професійному ринку бухгалтерів.

І полягає вона в тому, що сьогодні постійне навчання необхідне кожному, як повітря. Інакше ти виявляєшся не затребуваним на конкурентному ринку.

Рішення

Ми пропонуємо пройти сертифікацію підтримки Міністерства фінансів України, у якій ми адаптували кращі світові інноваційні технології бухгалтерського обліку з огляду на нашу законодавчу базу.

Відмітна особливість нашої сертифікації полягає в тому, що навчання і тестування проводить професійна спільнота бухгалтерів, куди входять висококваліфіковані бухгалтери-практики, бухгалтери-експерти редакції видавництва «Баланс-Клуб» з багаторічним досвідом роботи.

Щоб пройти сертифікацію, необхідно вирішити непрості завдання, стати творцем і проявити деяку кмітливість:

1. Отримати об'ємні системні знання.

2. Навчитися бачити те, що приховано під фактами.

3. Стати сміливішим і приймати нестандартні рішення.

І щоб цього всього досягти, вам знадобиться від 1 до 3 місяців!

Уже в кінці вересня будуть перші результати.

Я запрошую вас узяти участь у безпрецедентному заході за підтримки Міністерства фінансів України «Кращий бухгалтер України – 2015» і стати членом вищої ліги бухгалтерів-управлінців!

 

Аполлон Позов,

кандидат економічних наук

президент Всеукраїнського бухгалтерського клубу «Баланс»

 

Дата старту конкурсу з навчанням і тестуванням – 1 вересня 2015 року

 

Щоб зареєструватися, необхідно зробити 3 кроки:

1. Вивчити умови участі на сайті www.ua-award.org

2. Натиснути кнопку «Отримайте свій квиток у нове життя прямо зараз!».

3. Сплатити реєстраційний внесок.

 

Не зволікайте з реєстрацією і зважуйтесь!

 

Зареєструватись

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»