Новини публікуються мовою оригіналу

На офіційному веб-сайті Уряду повідомляють: прийнято рішення про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою КМУ від 11.05.2011 р. № 560 (даліПорядок).

Зміна Порядку забезпечить затвердження проектів будівництва не пізніше ніж через 3 місяці від дати отримання експертного звіту щодо розгляду проектної документації. Окрім того, новим Порядком передбачається зменшення кількості проектів будівництва, які затверджуватимуться Кабміном шляхом збільшення кошторисної вартості до 400 млн грн.

Нагадаємо: із 2006 року Кабміном затверджуються проекти будівництва об’єктів загальною кошторисною вартістю 100 млн грн і більше.

Також відтепер буде забезпечена обов’язковість експертизи кошторисної частини проектів будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ й організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, лише в разі, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тис. грн.

Відповідний проект постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи» розроблений на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»