Верховна Рада підтримала законопроект, у якому пропонується призначати на посаду керівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я шляхом укладення з ними контракту строком на три роки.

Необхідність прийняття такого законопроекту обґрунтовується тим, що наразі застосовується практика укладання контрактів з керівниками державних і комунальних закладів охорони здоров’я на один рік. На думку авторів законодавчої ініціативи, такий підхід є хибним, оскільки обмеженість контракту таким малим строком створює умови для посилення залежності керівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я від інших посадових осіб, а також спрямовує зусилля новопризначених керівників закладів охорони здоров’я на утримання посади, а не на підвищення рівня якості та ефективності діяльності очолюваних ними закладів.

Проект Закону України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо строків укладання контрактів з керівниками державних, комунальних закладів охорони здоров’я)»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»