Мінекології затвердило Порядок формування та ведення Державного реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють приймання та/або розбирання транспортних засобів, що утилізуються (далі — Порядок).

У ньому зокрема визначено, що підприємства, що розбиратимуть транспортні засоби, що утилізуються, можуть допускати до робіт з небезпечними відходами тільки тих осіб, які мають спеціальну професійну підготовку, підтверджену відповідним свідоцтвом.

Водночас на підприємстві повинна бути спеціальна тара для зберігання небезпечних відходів I, ІІ та ІІІ класу небезпеки (герметична тара, металеві чи поліетиленові діжки, контейнери, поліетиленові мішки, пакети, коробки, тара, що забезпечує локалізоване зберігання, дозволяє виконувати вантажно-розвантажувальні та транспортні роботи й виключає розповсюдження в навколишнє природне середовище шкідливих речовин).

Крім того, у додатках 2 – 4 Порядку приведені форми документів, які підприємство має подати для внесення його до Реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють приймання транспортних засобів, що утилізуються, а саме:

  • відомості про суб’єкта господарювання, який здійснює приймання транспортних засобів, що утилізуються;
  • відомості про суб’єкта господарювання, який здійснює розбирання транспортних засобів, що утилізуються;
  • інформація про наявність матеріально-технічної бази, необхідної для здійснення робіт з розбирання транспортних засобів, що утилізуються.

 

Порядок формування та ведення Державного реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють приймання та/або розбирання транспортних засобів, що утилізуються, затверджений наказом Мінприроди від 15.08.2013 р. № 350.
Набрав чинності 31.08.2013 р.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»