Новини публікуються мовою оригіналу

Замовник держзакупівлі звернувся до Мінекономрозвитку за роз'ясненням стосовно того, чи є акти звіряння, накладні, податкові накладні, акти приймання-передачі товару, акти виконаних робіт і платіжні доручення (або інші документи), які підтверджують факт проведення розрахунків документами, такими, що містять комерційну таємницю, та чи є правомірною вимога щодо надання зазначених документів у складі документації конкурсних торгів.

У листі від 10.08.2015 р. № 3302-05/26267-07  міністерство наголосило: до компетенції Мінекономрозвитку не належить визначення правомірності дій замовника та визначення відповідних документів такими, що містять комерційну таємницю.

Відповідно до ч. 1 ст. 162 Господарського кодексу України, суб'єкт господарювання, що є володільцем технічної, організаційної чи іншої комерційної інформації, має право на захист від незаконного використання цієї інформації третіми особами, за умов, що ця інформація має комерційну цінність у зв'язку з тим, що вона невідома третім особам і до неї немає вільного доступу інших осіб на законних підставах, а володілець інформації вживає належних заходів до охорони її конфіденційності.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»