Необхідність унесення коректив до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених їх спільним наказом від 05.10.2005 р. № 308/519, назрівала ще з початку року. І пов’язано це з реформуванням надання екстреної медичної допомоги й утворенням Центрів екстреної медичної допомоги, а також ліквідацією санепідемстанції та утворенням лабораторних центрів (відділень, лабораторій) Держсанепідемслужби.

Так, уточнено перелік посад та закладів, робота в яких дає право на підвищення посадових окладів у зв’язку з важкими та шкідливими умовами праці та надбавку за тривалість безперервної роботи.

Водночас керівникам станцій швидкої медичної допомоги, що увійшли під час створення центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф до їх складу, у разі зменшення заробітної плати, яку вони отримували до реорганізації на час роботи на займаній посаді, виплачуватимуть різницю між зарплатою (без премії), визначеною за попереднім місцем роботи, та розміром зарплати, установленим за новими умовами оплати праці, на період до зміни умов оплати праці, за яких нові розміри зарплати перевищать діючі.

Наказ Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2013 р. № 503/721.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування (застосовується з 01.01.2013 р.)

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»