Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 112.07 «ЗІР» надала відповідь на запитання: за який період нараховується плата за землю (земельний податок чи орендна плата за землю) юридичним особам, які не подавали податкових декларацій понад 1095 днів?

Податківці наголосили, що грошове зобов’язання може бути нараховане чи провадження в справі про стягнення податку може бути розпочате без дотримання строків позовної давності за п. 102.1 ПКУ, якщо податкову декларацію за період, протягом якого виникло податкове зобов’язання, не було подано.

Відповідно, плата за землю юрособам, які не подавали податкової декларації понад 1095 днів, нараховується із періоду, у якому виникло податкове зобов’язання.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»