Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 301.04.01 «ЗІР» надала відповідь на запитання: чи необхідно роботодавцю здійснити перерахунок понижуючого коефіцієнта за попередні періоди у зв’язку з отриманням компенсації з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, показники за якими брали участь у його розрахунку?

У разі отримання роботодавцем компенсації з бюджету в межах середнього заробітку за попередній звітний період, у якому розмір ЄСВ застосовувався з понижуючим коефіцієнтом, значення показника «База нарахування звітного періоду» зменшується на суму компенсації, такий роботодавець повинен здійснити перерахунок понижуючого коефіцієнта за відповідний звітний період з урахуванням норм п. 9 прим. 5 р. VIII Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»