Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в листі від 06.08.2015 р. № 11817/0/14-15/5 зауважило, що 1 липня 2015 року набрали чинності зміни, унесені Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 р. № 417-VІІІ до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» від 29.11.2001 р. № 2866-III.

Серед іншого, ними передбачено, що із метою надання населенню, що проживає в багатоквартирних будинках, у яких створено ОСББ, пільг і субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг визначається розмір внесків (платежів) на відповідні потреби, затверджений загальними зборами об’єднання, але не більше ніж найвищий у відповідному населеному пункті тариф на відповідні комунальні послуги, установлений відповідним державним органом або органом місцевого самоврядування для суб’єктів господарювання.

Таким чином, урегульовано питання надання пільг та субсидій на оплату комунальних послуг мешканцям житлових будинків, у яких створено ОСББ. А отже, управління праці та соціального захисту населення мають правові підстави для відшкодування витрат за надані пільги й нарахування субсидій на оплату комунальних послуг ОСББ з урахуванням зазначених положень.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»