Новини публікуються мовою оригіналу

ДПІ в Київському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області доводить до відома платників, що Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо державних гарантій суб’єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів» від 01.07.2015 р. № 569-VIII унесено зміни, що стосуються застосування РРО фізичними особами — підприємцями — спрощенцями.

Так, передбачається, що реєстратори розрахункових операцій не застосовують платники єдиного податку: групи 1, груп 2 і 3 (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 1 млн грн. У разі перевищення в календарному році зазначеного вище обсягу доходу застосування РРО для такого платника єдиного податку обов’язкове.

Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується в усіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

Сектор комунікацій ДПІ у Київському районі м. Одеси
Головного управління  ДФС в Одеській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»