Новини публікуються мовою оригіналу

Із початку року Управлінням власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області проведено 35 службових розслідувань і перевірок, за результатами яких 30 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, винесено 6 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

Із працівниками податкових і митних органів Донецької області проводилася попереджувально-профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, станом на 23 липня 2015 року проведено 520 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) у колективах.

За результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 8 матеріалів було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами їх розгляду було відкрито 3 кримінальних провадження за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 365, 367 КК України, складено 1 протокол про адміністративне правопорушення за ознаками п. 1 ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Із метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам чинного законодавства й надалі можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 708 перевірок кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, двом кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»