Новини публікуються мовою оригіналу

Нагадуємо, що із 4 липня 2015 року змінено порядок розрахунку лікарняних і декретних виплат працівникам. Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 р. № 439, опублікованому в газеті «Урядовий кур'єр» за 04.07.2015 р. № 119. Документом викладається в новій редакції Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат по загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

Отже, розрахуємо лікарняні:

Крок 1

Розраховуємо середньоденну зарплату (ЗПСЕРЕД):

ЗПСЕРЕД = ЗП / (КДТВ - КДПП),

де

ЗП — нарахована за розрахунковий період (12 календарних місяців) зарплата, з якої сплачено ЄСВ (із урахуванням п. 29). Не враховуються в розрахунку лікарняні й декретні. Хоча ці виплати й обкладаються ЄСВ, вони нараховані за дні, не відпрацьовані застрахованою особою з поважної з позиції Порядку № 1266 причини;

КДТВ — календарні дні зайнятості (період перебування в трудових відносинах) у розрахунковому періоді;

КДПП — календарні дні, не відпрацьовані із поважних причин. Місяці розрахункового періоду (із 1-го до 1-го числа), у які застрахована особа не працювала з поважних причин, не включаються до розрахункового періоду.

Важливо!

1. Згідно із п. 32 Порядку № 1266, середню зарплату для розрахунку декретних і лікарняних роботодавець обчислює на підставі відомостей, що включаються до звіту за формою № Д4, який щомісячно подає до органу ДФС.

2. Святкові й не робочі дні не виключаються із розрахункового періоду.

Зверніть увагу!

Діє обмеження (п. 4 Порядок № 1266): показник ЗПСЕРЕД не може перевищувати МВБН: 30,44,

де

МВБН — максимальна величина бази нарахування ЄСВ в останньому місяці розрахункового періоду.

Крок 2

Визначаємо денну виплату виходячи із розміру страхового стажу (тільки для звичайних лікарняних):

ДВ = ЗП СЕРЕД * %оплати,

де

%оплати — це відсоток середньої зарплати (доходу) залежно від страхового стажу для нарахування виплат із тимчасової непрацездатності.

Важливо!

1. Починаючи із 04.07.2015 р. процентовка оплати всіх днів хвороби (як перших 5, так і починаючи із 6-го дня) однакова і становить: 50% — у разі страхового стажу до 3-х років; 60% — від 3-х до 5 років; 70% — від 5–8 років; 100% — понад 8 років, а також деяким категоріям незалежно від розміру страхового стажу згідно із п. 5 ч. 1 ст. 24 Закону про соцстрахування (чорнобильці 1–3 категорії, донори, учасники бойових дій й інші).

2. Дні відпустки у звязку із вагітністю та пологами (декретні) оплачують у розмірі 100% середнього заробітку незалежно від розміру страхового стажу, тому

ДВ = ЗПСЕРЕД.

Крок 3

Розраховуємо суму виплати (В) за період непрацездатності:

В = ДВ * КДОПЛАТА,

де

КДОПЛАТА — кількість календарних днів, які підлягають оплаті:

  • для хвороби — календарні дні, що припадають на період тимчасової непрацездатності згідно із листком непрацездатності;
  • для відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами — календарні дні такої відпустки відповідно до листка непрацездатності.

Святкові й неробочі дні також ураховуються під час підрахунку календарних днів тимчасової непрацездатності.

Увага!

Діє обмеження (п. 2 Порядку №1266):

  • для лікарняних: показник В у розрахунку на місяць не може перевищувати МВБН;
  • для допомоги по вагітності та пологах: показник В у розрахунку на місяць не може перевищувати МВБН і не може бути меншим, ніж розмір мінімальної зарплати, установлений на час настання страхового випадку.

ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»