Новини публікуються мовою оригіналу

ДПІ в Голосіївському районі повідомляє, що місце торгівлі зазначається на звороті ліцензії. Одержана ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, тютюновими виробами має розміщуватися на видному місці торгівлі й бути доступною для огляду.

Оскільки ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (тютюновими виробами) отримується суб’єктом господарювання на кожне окреме місце торгівлі, використовувати під час тимчасової (виїзної) торгівлі ліцензію з іншого місця торгівлі не дозволяється. Для тимчасової (виїзної) торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами) потрібно придбати нову ліцензію на роздрібну торгівлю за таким тимчасовим місцем торгівлі.

Нагадуємо: постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 426 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 року № 957» затверджено збільшення розмірів мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв. Документ було опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» за 01.07.2015 р. № 116. Постанова набрала чинності із 12 липня 2015 року.

Згідно зі змінами, ціни зростатимуть у два етапи: до 31 серпня 2015 року та з 1 вересня 2015 року. Розмір мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої підвищать: на горілку — на 25%; на коньяк — у середньому на 31%; на вина — на 35%.

ДПІ у Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»