Новини публікуються мовою оригіналу

Про це нещодавно повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у місті Києві полковник податкової міліції Ігор Скороход.

За його словами, оперативники фіскальної служби встановили, що власники мережі автомобільних газозаправних станцій і пунктів, до яких входило майже п’ятдесят подібних об’єктів, створили схему реалізації скрапленого газу за готівку практично без застосування касових апаратів, унаслідок чого документально відображалася реалізація в роздріб лише 10% від фактично проданого за готівку газу. За попередніми оцінками, лише протягом першої половини 2015 року внаслідок цього до бюджету не було сплачено понад 7 мільйонів гривень акцизного податку.

У рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах оперативниками згідно із рішеннями суду було проведено одразу 13 обшуків, у результаті яких у зловмисників було вилучено комп’ютерну техніку, оригінали фінансово-господарської документації, чорнову бухгалтерію, а також не обліковані готівкові грошові кошти в розмірі близько 4-х мільйонів гривень і печатку «кишенькової» фірми-нерезидента, від імені якої оформлювався імпорт скрапленого газу на територію України.

Наразі вирішується питання щодо документальної позапланової перевірки підприємства, під час якої буде уточнюватися сума завданої державним інтересам шкоди.

ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»