Новини публікуються мовою оригіналу

Державна регуляторна служба в листі від 29.05.2015 р. № 3681 звернула увагу на той факт, що із 28.06.2015 р. чинна норма, за якою за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі однієї мінімальної зарплати виходячи із розміру мінімальної зарплати, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.

Плата за видачу ліцензії, що видана органом ліцензування, який є центральним органом виконавчої влади чи державним колегіальним органом, зараховується до Державного бюджету України.

Плата за видачу ліцензії, що видана органами ліцензування, які є місцевими органами виконавчої влади, зараховується до відповідного місцевого бюджету.

У повідомленні про прийняття рішення про видачу ліцензії орган ліцензування зазначає розрахункові реквізити для внесення плати за видачу ліцензії.

Класифікацією доходів бюджету, затвердженою наказом Мінфіну від 14.01.2011 р. № 11, установлено код 22010200 щодо плати за ліцензії на певні види господарської діяльності та сертифікати, що видаються Радою міністрів АР Крим, виконавчими органами місцевих рад і місцевими органами виконавчої влади, та код 22011800 щодо плати за ліцензії та сертифікати, що сплачується ліцензіатами за місцем здійснення діяльності.

Проте Державна регуляторна служба звернулася до Казначейства надати роз'яснення щодо реквізитів рахунків для внесення плати за видачу ліцензій.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»