Новини публікуються мовою оригіналу

Уряд повідомив, що Державна прикордонна служба України зберігає обмеження в доступі до інформації щодо осіб, які здійснили перетин кордону. Згідно із чинним законодавством, інформація з Бази даних надається прикордонним відомством лише на письмову вимогу суду, прокуратури, органів дізнання та слідства.

Звертаючись на адресу прикордонного відомства щодо надання подібної інформації про третю особу, запитувачі часто вказують її посаду та місце роботи. При цьому в Державній прикордонній службі України під час перетинання особою державного кордону України не здійснюється збирання й облік даних стосовно виконання нею в цей час повноважень, у тому числі — обіймання посад, пов’язаних зі здійсненням функцій держави чи органів місцевого самоврядування.

Варто звернути увагу й на те, що, відповідно до ст. 12 Закону України «Про прикордонний контроль» від 05.11.2009 р. № 1710-VI, відмітка про перетинання державного кордону в паспортних документах громадян України проставляється за їх особистого звернення з метою проставляння такої відмітки під час перетину державного кордону України.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»
  • slidebg
  • slidebg
  • slidebg

Новости партнеров