Новини публікуються мовою оригіналу

Юридична особа перераховує військовий збір як за себе, так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцезнаходженням. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Юридична особа у формі № 1ДФ, яка подає її за відокремлений підрозділ, не вповноважена нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, не відображає інформацію щодо військового збору, оскільки така інформація зазначена нею й подана за своїм місцезнаходженням.

У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не вповноважений нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, форму № 1ДФ як окрему порцію за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням і надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу. У порції, яка подається за відокремлений підрозділ, зазначаються відомості щодо фізичних осіб (працюючих) цього підрозділу (пп. 2.6 Порядку № 4).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»