Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 101.16 «ЗІР» надала відповідь на запитання: чи має право платник ПДВ подати уточнюючий розрахунок та включити до складу податкового кредиту суму ПДВ, зазначену у МД і сплачену при імпорті товарів, необоротних активів, у разі якщо така сума ПДВ не була включена до складу податкового кредиту?

Податківці наголосили: якщо платник податку при імпорті товарів, основних засобів помилково не включив до податкового кредиту сплачені суми ПДВ, зазначені в митній декларації, то він може включити такі суми до складу податкового кредиту шляхом подання уточнюючого розрахунку. Звичайно, із урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»