Новости публикуются на языке оригинала

До затвердження нової форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств ДФС рекомендує платникам (лист від 29.07.2015 р. № 27719/7/99-99-19-02-01-17) відображати об’єкти оподаткування й податкові зобов’язання з податку на прибуток за звітний період — півріччя 2015 року — у таких деклараціях:

Також, відповідно до п. 46.4 ст. 46 ПКУ, якщо платник податків уважає, що форма податкової декларації, визначена контролюючим органом, збільшує чи зменшує його податкові зобов’язання, усупереч нормам ПКУ із такого податку, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації.

У разі необхідності платник податків може подати разом із такою податковою декларацією доповнення до декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід’ємною частиною податкової декларації.

Водночас для визначення суми об’єкта оподаткування й податкового зобов’язання із податку на прибуток підприємств за новими правилами рекомендується використовувати проект декларації, розміщеної на веб-порталі ДФС, і подавати його разом із діючими деклараціями як доповнення до декларацій.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»