На сьогодні реєстрація трудового договору в центрі зайнятості проводиться за участю безпосередньо самого працівника та фізособи-роботодавця або уповноваженої ним особи за нотаріальним дорученням (ст. 24-1 КЗпП, п. 3 Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, затвердженого наказом Мінпраці від 08.06.2001 р. № 260).

Урядовці в результаті дослідження вимог чинного законодавства щодо нотаріального посвідчення правочинів та оформлення документів дійшли висновку, що в низці випадків ці вимоги ускладнюють процедуру оформлення документів і призводять до зайвого матеріального навантаження на осіб.

З огляду на це, планується спростити процедуру реєстрації трудових договорів у центрі зайнятості, а саме дозволити робити це за участю уповноваженої особи роботодавця не за нотаріальним дорученням, а за довіреністю.

Нагадаємо: зареєструвати трудовий договір у центрі зайнятості фізособі потрібно в тижневий строк із моменту фактичного допущення працівника до роботи.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо засвідчення вірності копій (фотокопій) документів і виписок з них та справжності підпису на документах»

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»