Новини публікуються мовою оригіналу

У НБУ листом від 15.04.2015 р. № 50-01015/25117 надали відповідь на запитання: чи можна використовувати відомості на виплату грошей для виплати коштів особам, яких немає в штатному розписі підприємства, на цілі, що відрізняються від виплати зарплати?

Згідно із ч. 3 п. 3.5 гл. 3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.2004 р. № 637, видача готівки особам, яких немає в штатному розписі підприємства, проводиться за видатковими касовими ордерами, що виписуються окремо на кожну особу, або за окремою видатковою відомістю (відомістю на виплату грошей). Строки видачі готівки за видатковою відомістю затверджуються керівником і головним бухгалтером або особами, уповноваженими керівником відповідно до вимог Положення (п. 3.8 гл. 3 Положення).

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»