Кабінет Міністрів визначив перелік держорганів, представники яких уповноважені брати участь разом із російськими колегами в огляді осіб, транспортних засобів і товарів під час перетину українсько-російського кордону.

До списку, зокрема, увійшли: Міністерство доходів і зборів України, прикордонна служба, екологічна інспекція, ветеринарна та фітосанітарна служба.

З російського боку такі повноваження отримали Федеральне агентство з облаштування держкордону й Федеральна служба безпеки, до складу якої входять кілька служб: прикордонна, митна, ветеринарного та фітосанітарного контролю, з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.

Нагадаємо: минулого тижня Міністерство доходів і зборів України домовилося з Федеральною митною службою Росії про скасування додаткових процедур контролю під час перетину кордону українськими товарами та відновлення штатного порядку оформлення вантажів. Так, було врегульовано проблеми, що виникли через посилення перевірок продукції українських експортерів на російській митниці, яке спостерігалося з 14 серпня.

         Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»